-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Aquaform
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
szafka łazienkowa z umywalką cersanit basic 60 cm biały połysk S801-537
Zestaw szafka z umywalką BASIC S801-537 to propozycja marki Mito, której wymiary wynoszą 56 cm szerokości, 74 cm wysokości oraz 34 cm głębokości. Powyższa szafka z umywalką łączy uniwersalny design z neutralną kolorystyką, stanowiąc ponadczasowe i funkcjonalne rozwiązanie do łazienki bądź toalety. Mebel łazienkowy biały posiada połyskujące wykończenie powierzchni, które dodatkowo potęgują chromowane uchwyty. Model przeznaczony do samodzielnego montażu został wyposażony w podwójne drzwi o uchylnym systemie otwierania oraz pojemną przestrzeń wewnętrzną z półkami. Odporna na uszkodzenia mechaniczne szafka z umywalką zapewnia także łatwość utrzymania nieskazitelnie czystej powierzchni. Produkt dostępny w różnych rozmiarach objęty jest 2-letnią gwarancją..
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Dostawca: | Mito |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Basic |
| Szerokość: | 56 cm |
| Wysokość: | 79,4 cm |
| Głębokość: | 34 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Symbol producenta: | S801-537 |
| Waga brutto: | 31 kg |






