-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Mito
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
szafka łazienkowa z umywalką cersanit basic 50 cm biały połysk S801-535
Zestaw szafka z umywalką BASIC S801-535 to funkcjonalne rozwiązanie, które służy wygodzie codziennego użytkowania. Minimalistyczny mebel łazienkowy w neutralnym i ponadczasowym odcieniu bieli wprowadzi do wnętrza wizualne rozświetlenie, dzięki lakierowanej powierzchni oraz chromowanym uchwytom. Szafka z umywalką została wyposażona w pojemną przestrzeń wewnętrzną oraz podwójne drzwi z uchylnym systemem otwierania. Powyższy mebel łazienkowy Cersanit gwarantuje łatwość utrzymania powierzchni w nieskazitelnej czystości, jak również odporność na szkodliwe działanie czynników mechanicznych – w tym zarysowania, odbarwienia i odpryski.
| Typ produktu: | Szafki z umywalką |
|---|---|
| Dostawca: | Mito |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolekcja: | Basic |
| Szerokość: | 46 cm |
| Wysokość: | 79,4 cm |
| Głębokość: | 31 cm |
| Kolor: | Biały |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych rozmiarach |
| Materiał frontu: | Płyta lakierowana |
| Symbol producenta: | S801-535 |
| Waga brutto: | 25,5 kg |






