X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Rea
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
UMYWALKA NABLATOWA REA ROYAL SAND
Umywalka Rea Royal Sand wykonana z wysokogatunkowych materiałów sprosta wymaganiom osób, które cenią sobie jakość.
Dzięki technice w jakiej została wykonywana wierzchnia warstwa umywalki, każdy egzemplarz posiada niepowtarzalny i unikalny wzór. Efekt ten imituje naturalny kamień.
Parametry techniczne
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | imitacja kamienia |
| Długość umywalki (mm) | 625 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 370 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 165 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 100 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Wzór: | Unikatowy |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Inne produkty z serii
:fill(transparent,1)/7eac9c3a9aa960bb4825680612051434.jpg)






