-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Rea
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
BATERIA UMYWALKOWA REA STORM BLACK GOLD NISKA
/61deece41b39aa931b081f0e5fe01adc.jpg)
Prezentujemy Państwu piękną, niezwykle funkcjonalną i nowoczesną baterię. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Bateria jest przystosowana do montażu na blacie przy umywalce. Została wykonana z mosiądzu pokrytego potrójną warstwą czarnego koloru. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
Czarna niska bateria ze złotym mieszaczem umywalkowa Rea Storm to model, który został wykonany z wysokiej jakości mosiądzu w wykończeniu czarny mat.
W modelu Storm black/gold została zastosowana nowatorska technologia. Bateria posiada przycisk włączenia/wyłączenia strumienia wody oraz pokrętło regulacji temperatury wody.
Parametry techniczne
| Typ baterii: | umywalkowa |
|---|---|
| Sposób montażu baterii: | nablatowa |
| Materiał: | mosiądz |
| Technologia powłoki: | Electroplating |
| Kolor: | Czarny mat |
| Wykończenie baterii: | czarny mat, złoty |
| Typ głowicy: | ceramiczna |
| Wysokość (mm) | 165 mm |
| Zasięg wylewki (mm) | 100 mm |
| Średnica podłączenia: | 3/8 cala |
| Perlator: | napowietrzny |
| Wężyki w zestawie: | 50 cm |
:fill(transparent,1)/2da7d9330ed18eb01fa361a051592c33.jpg)






