X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Rea
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
BATERIA UMYWALKOWA REA BLOOM BLACK GOLD NISKA
Nowatorska bryła idealnie wpasowuje się w każdą nowoczesną łazienkę, nadając jej wspaniałego wyglądu i elegancji. Bateria została wykonana z wysokiej jakości mosiądzu pokrytego czarną matową powłoką, która zapewnia trwałość i odporność na lata. Klasyczny wygląd w przystępnej formie, to najważniejsze cechy produktów serii Bloom.
Parametry techniczne
| Typ baterii: | umywalkowa |
|---|---|
| Sposób montażu baterii: | nablatowa |
| Materiał: | mosiądz |
| Technologia powłoki: | Electroplating |
| Kolor: | Czarny mat |
| Wykończenie baterii: | czarny mat, jasny złoty |
| Typ głowicy: | ceramiczna |
| Wysokość (mm) | 155 mm |
| Zasięg wylewki (mm) | 150 mm |
| Średnica podłączenia: | 3/8 cala |
| Perlator: | napowietrzny |
| Wężyki w zestawie: | 50 cm |
Inne produkty z serii
:fill(transparent,1)/14dd284224393985fe2319498cfbdf02.jpg)






