X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Rea
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
ŚCIANKA PRYSZNICOWA REA CORTIS GOLD 100
:fill(transparent,1)/727ec1a3b7917cc2474fcc9f8956bf81.jpg)
Funkcjonalna ścianka prysznicowa Rea Cortis 100 łączy w sobie walory estetyczne i użytkowe. Została ona wykonana z najwyższej klasy bezpiecznego, przezroczystego szkła hartowanego o grubości 6 mm.
:fill(transparent,1)/2a5ba17d437c0134bb4dbb40b7fcdcaa.jpg)
Parametry techniczne
| Typ kabiny: | Walk-in |
|---|---|
| Rozmiar kabiny: | 100 |
| Sposób otwierania: | Przesuwny |
| Wysokość (mm) | 1995 mm |
| Rodzaj szkła: | Bezpieczne szkło hartowane |
| Grubość szkła: | 6 mm |
| Kolor szkła: | Transparent - przezroczysty |
| Wykończenie profili: | Chrom |
| Regulacja na profilach: | 990-1005 mm |
| Materiał uchwytów: | Mosiądz |
| Kierunek kabiny: | Uniwersalny |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Inne produkty z serii






