-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Rea
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
ŚCIANKA PRYSZNICOWA REA AERO BLACK MAT 80
/f57af4d10c71a7463bcb5fcae24aeccc.jpg)
Prezentujemy Państwu piękną i niezwykle funkcjonalną i nowoczesną ściankę prysznicową. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Ścianka jest przystosowana do montażu na brodziku lub z odpływem liniowym. Została wykonana z wysokogatunkowego szkła hartowanego.
Czarne elementy zostały pokryte laserowo 4-krotna powłoką najwyższej jakości emalią. Dzięki tej technice elementy aluminiowe szyby są chronione przed korozją, matowieniem i odbarwieniami.
Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
:fill(transparent,1)/3f6d4719afcb7b57aba0ff3facf9bc7f.jpg)
Parametry techniczne
| Typ kabiny: | Narożna, Walk-in |
|---|---|
| Wysokość (mm) | 1950 mm |
| Rodzaj szkła: | Bezpieczne szkło hartowane |
| Grubość szkła: | 8 mm |
| Kolor szkła: | Transparent - przezroczysty |
| Grubość profili: | 17 mm |
| Szerokość profili: | 32 mm |
| Materiał profili: | Aluminium |
| Wykończenie profili: | Czarny |
| Regulacja na profilach: | 785-800 mm |
| Materiał uchwytów: | Aluminium |
| System podnoszenia drzwi przy otwieraniu: | nie dotyczy |
| Zestaw uszczelek w komplecie : | Nie dotyczy |
| Możliwość montażu bez listwy progowej : | nie dotyczy |
| Kierunek kabiny: | Uniwersalny |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
:fill(transparent,1)/e6dbb6d3c26d688475adaf81f5604c6a.jpg)






