X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Rea
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Prezentujemy Państwu piękną i niezwykle funkcjonalną i nowoczesną misę CARLO BASIC. Zostały wykonane z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej. Dzięki specjalnej fazie produkcji są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Innowacyjny systemRIMLESS, którego użyliśmy przy produkcji naszych mis WC jest odpowiedzią na wszystkie Państwa dotychczasowe problemy związane z utrzymaniem higieny, czystości i estetyki w łazience.

Parametry techniczne
| Rodzaj misy: | Misa WC |
|---|---|
| Typ misy: | podwieszana |
| Kolor misy: | Śnieżnobiały połysk |
| Kolor deski: | Biały |
| Rozstaw otworów: | 18 cm |
| Szerokość misy: | 37 cm |
| Wysokość misy: | 37 cm |
| Długość misy: | 48 cm |
| Deska w zestawie: | Tak |
| Materiał i rodzaj deski: | ABS, wolnoopadająca, wypinana |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Producent: | Rea |
Inne produkty z serii






