X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Rea
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
ZESTAW PRYSZNICOWY NATRYSKOWY REA SOUL BLACK
Oferowany zestaw prysznicowy natryskowy Rea Soul Black utrzymany jest w czarnej kolorystyce z efektem matowym, przez co prezentuje się elegancko i nowocześnie.
Parametry techniczne
| Materiał wykonania: | Mosiądz / ABS |
|---|---|
| Wykończenie: | Black |
| Montaż zestawu natryskowego: | natynkowy |
| System BOX: | nie posiada |
| Wysokość | 137 cm |
| Głowica termostatyczna: | Nie |
| Rozmiar deszczownicy: | 19,5 x 26,5 cm |
| Długość węża: | 150 cm |
| System dysz: | Anti-Calc |
| Podłączenie natrysku: | 1/2 cal |
| Rozstaw montażowy: | 15 cm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
:fill(transparent,1)/7864e105e32841123e13800ecc51527d.jpg)
Inne produkty z serii
:fill(transparent,1)/84dc0d9848efa3445bb439e70e71f9a4.jpg)






