X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Rea
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
PRODUKT NIEDOSTĘPNY - Poinformuj mnie gdy będzie dostępny
UMYWALKA NABLATOWA REA GRETA 65 THUNDER SHINY
Oryginalny podłużny kształt i smukła linia rantu to cechy, które wyróżniają umywalkę Rea Greta na tle innych umywalek. Rea Greta Thunder Shiny posiada unikatowy wzór, także każdy egzemplarz jest jedyny w swoim rodzaju.
Parametry techniczne
| Sposób montażu: | Nablatowa |
|---|---|
| Kolor umywalki: | śnieżnobiały |
| Długość umywalki (mm) | 655 mm |
| Szerokość umywalki (mm) | 390 mm |
| Wysokość umywalki (mm) | 135 mm |
| Głębokość umywalki (mm) | 100 mm |
| Materiał: | Ceramika sanitarna |
| Wzór: | Unikatowy |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Inne produkty z serii
:fill(transparent,1)/5553593913baccf6189d227d8f773334.jpg)






