-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Rea
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
UMYWALKA NABLATOWA REA KAYA NAVY BLUE MAT
Prezentujemy Państwu piękną i niezwykle funkcjonalną i nowoczesną umywalkę. Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Umywalka jest przystosowana do montażu na blacie bądź szafce. Została wykonana z wysokogatunkowej ceramiki sanitarnej. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości. Najwyższa jakość ceramiki sanitarnej o grafitowym matowym wykończeniu. Odpowiednie baterie i syfony do umywalki znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu.
Parametry techniczne
| Sposób montażu: | nablatowa |
|---|---|
| Kolor: | Grafitowy |
| Długość umywalki: | 460 mm |
| Szerokość umywalki: | 360 mm |
| Wysokość umywalki: | 120 mm |
| Głębokość umywalki: | 100 mm |
| Materiał: | ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |






