X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Rea
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
UMYWALKA NABLATOWA REA SOFIA LIGHT STONE

Prezentujemy Państwu nowy model bardzo popularnej w naszej ofercie umywalki Sofia. Umywalka wykonana jest z najwyższej jakości ceramiki sanitarnej, która jest bardzo trwała i łatwa w czyszczeniu. Umywalka została specjalnie wystylizowana w kamiennym stylu co przyczynia się do uzyskania niesamowitego efektu w każdej łazience. Umywalka jest przystosowana do montażu na blacie lub szafce. Idealnie skomponuje się z każdym kolorem podłoża, na której umywalka zostanie zamontowana.
Parametry techniczne
| Sposób montażu: | nablatowa |
|---|---|
| Kolor: | szary |
| Długość umywalki: | 410 mm |
| Szerokość umywalki: | 345 mm |
| Wysokość umywalki: | 150 mm |
| Głębokość umywalki: | 110 mm |
| Materiał: | ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |

Inne produkty z serii






