X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Rea
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
UMYWALKA PODBLATOWA NEL WHITE
:fill(transparent,1)/9ca5c8e2fcaf21e0a845fff451a54ff6)
Umywalka podblatowa Nel White
Prezentujemy Państwu piękną i niezwykle funkcjonalną i nowoczesną umywalkę . Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Umywalka jest przystosowana do montażu pod blatem. Została wykonana z wysokogatunkowej ceramiki sanitarnej. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
Parametry techniczne
| Sposób montażu: | podblatowa |
|---|---|
| Kolor: | biały |
| Długość umywalki: | 470 mm |
| Szerokość umywalki: | 390 mm |
| Wysokość umywalki: | 210 mm |
| Głębokość umywalki: | 165 mm |
| Materiał: | ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Tak |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Inne produkty z serii






