X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Rea
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
UMYWALKA NABLATOWA REA ANDREA
Niezwykle funkcjonalna i nowoczesna umywalka Sami Black Mat Gold Edge. Umywalka wykonana z najwyższej jakości ceramiki w czarnym kolorze ze złotym rantem o matowym wykończeniu. Jest przystosowana do montażu na blacie bądź szafce. Została wykonana z wysokogatunkowej ceramiki sanitarnej. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
Parametry techniczne
| Sposób montażu: | nablatowa |
|---|---|
| Kolor: | śnieżnobiały |
| Długość umywalki: | 480 mm |
| Szerokość umywalki: | 430 mm |
| Materiał: | ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Inne produkty z serii






