-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Rea
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
UMYWALKA NABLATOWA REA MERYL BLACK / GOLD POŁYSK
Prezentujemy Państwu piękną, nowoczesną i niezwykle funkcjonalną umywalkę, z najnowszej kolekcji, która urzeka swoją idealną linią oraz perfekcyjnym kształtem.
Jest to produkt, który w doskonały sposób wypełni Państwa przestrzeń łazienkową zachowując nienaganny wygląd i estetykę wnętrza. Misa pokryta jest pięknym złotym kolorem o motywie roślinnym, który kontrastuje z czarną barwą.
Umywalka jest przystosowana do montażu w blacie bądź w szafce. Została wykonana z wysokogatunkowej ceramiki sanitarnej. Dzięki specjalnej fazie produkcji jest trwała i łatwa w utrzymaniu czystości.
Parametry techniczne
| Sposób montażu: | Podwieszana |
|---|---|
| Kolor: | czarny/złoty |
| Długość umywalki: | 60 cm |
| Szerokość umywalki: | 40,5 cm |
| Wysokość umywalki: | 14,5 cm |
| Głębokość umywalki: | 12,5 cm |
| Materiał: | ceramika sanitarna |
| Otwór na baterię: | Nie |
| Otwór przelewowy: | Nie |
| Średnica otworu odpływowego: | 45 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące |






